Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Honey BoyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
DrivenRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
Brian BanksRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 0.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
The HustleRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.0
Wild RoseRated ★ 3.5