Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5