Titles you rated
Good DoctorRated ★ 2.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5