Titles you rated
SeventeenRated ★ 4.0
The Temperature of Language: Our NineteenRated ★ 4.0
The Best EndingRated ★ 4.0
Just One BiteRated ★ 5.0
The World of My 17Rated ★ 3.0
Miss Independent Ji EunRated ★ 5.0
XXRated ★ 4.5
IN-SEOUL Season 2Rated ★ 5.0
IN-SEOUL Season 1Rated ★ 5.0
Let Me Off the EarthRated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.5
TWENTY - TWENTYRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0