Movies
Ratings
18
August RushRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0