Titles you rated
BrokerRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0