Titles you rated
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
TouchRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- BonobonoRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 4.0
Batman: The Animated SeriesRated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Super Doll Rika-chanRated ★ 3.5