Series
Ratings
180
Voice season1Rated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 0.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Sailor Moon RRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 0.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 1.5
In Still Green DaysRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
She is WowRated ★ 0.5
My Daughter the FlowerRated ★ 0.5- My Love PatzziRated ★ 2.0
SoulRated ★ 0.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
Gokusen Special 3Rated ★ 2.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5