Movies
Ratings
62
Wonder WomanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
GeniusRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5