Series
Ratings
27
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0