Titles you rated
The MistRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Get the GringoRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.5