Series
Ratings
85
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 2.5- My Fair LadyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 1.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0