Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0