Series
Ratings
295
Everyday HostRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5