Titles you rated
TroublersRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Seasons in Quincy: Four Portraits of John BergerRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.0
People in ElanciaRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 0.5
AnnihilationRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0