Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Number 23Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0