Movies
Ratings
206
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5