Series
Ratings
76
InsecureRated ★ 3.5
InsecureRated ★ 3.5
InsecureRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
CrashingRated ★ 3.5
EasyRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 2.0
LoveRated ★ 3.0- Haters Back Off!Rated ★ 3.0
GirlbossRated ★ 3.5
Dear White PeopleRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0