Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 2.5
He Was CoolRated ★ 2.0
Pom PokoRated ★ 0.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
9Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0