Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The InternshipRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0