Series
Ratings
604
As You Stood ByRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TwelveRated ★ 1.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5