Movies
Ratings
128
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
What Maisie KnewRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Patema InvertedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
TurboRated ★ 4.0
CosmopolisRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0