Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 3.5
Rock, Rock, RockRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 0.5
Heaven & EarthRated ★ 3.0
The Blade and PetalRated ★ 2.5- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.5
Detectives in TroubleRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
MidasRated ★ 3.5