Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0