Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
DogManRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5