Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
DamselRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Boston StranglerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The SinRated ★ 2.5