Movies
Ratings
126
InterstellarRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 5.0