Titles you rated
CloverfieldRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0