Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5