Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0