Titles you rated
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 0.5
Brother BearRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 2.5
SyrianaRated ★ 3.0
ArmadilloRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Scary Movie 5Rated ★ 0.5
High NoonRated ★ 3.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
Red PlanetRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
48MRated ★ 2.5
The Angels ShareRated ★ 2.0- The Last StationRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 3.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 2.0
Day of the DeadRated ★ 3.0