Series
Ratings
91
The Interest of LoveRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Iron FamilyRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0