Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0