Movies
Ratings
91
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0