Movies
Ratings
460
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5