Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5