Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0