Movies
Ratings
629
WonderRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
The BeguiledRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
The Angry Birds MovieRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0