Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 4.0
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5