Movies
Ratings
1191
The BrutalistRated ★ 3.5- VirusRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
HereafterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Land of the LostRated ★ 3.5
Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5