Titles you rated
Beowulf & GrendelRated ★ 1.0
Bio-ManRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Saving Jessica LynchRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.5
CaptivityRated ★ 2.5
The Butterfly Effect 2Rated ★ 2.0
Double AgentRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 3.5