Movies
Ratings
300
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
The Scorpion KingRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Flushed AwayRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.5