Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- 하트페어링Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 원경: 단오의 인연Rated ★ 2.5
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 2.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0