Movies
Ratings
618
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
Monte CarloRated ★ 3.0
By the SeaRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Factory GirlRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
AlohaRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5