Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 1.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- K for KimbapRated ★ 1.5
AemaRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
Mister MayfairRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 역전다방Rated ★ 2.5
- Steel Troops Season 3Rated ★ 2.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
On My Way To Meet YouRated ★ 2.0- 토크멘터리 전쟁史Rated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0