Movies
Ratings
70
Patema InvertedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5