Series
Ratings
114
Kang's KitchenRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0