Movies
Ratings
32
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0