Movies
Ratings
205
ExitRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 1.5