Movies
Ratings
614
CocoRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0